piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Atrakcje na różne okoliczności

DZIEŃ DZIECKA

Na tę okoliczność proponujemy Państwu organizację imprezy z wykorzystaniem różnych urządzeń od dmuchanych zjeżdżalni, suchych basenów z kolorowymi piłeczkami, trampolin, różnymi urządzeniami rekreacyjnymi poprzez jazdę mini quadem, akumulatorowym autkiem terenowym, strzelaniem z łuku, malowaniem twarzy, skończywszy na konkursach i zabawach z animatorem zabaw. Każdą imprezę przygotowujemy indywidualnie a różnorodność stanowisk dopasowujemy do uczestników zabawy, miejsca imprezy i wymagań zleceniodawcy.

Poniżej kilka wybranych atrakcji. Patrol Adventure_zjeżdżalnia

Zjeżdżalnie i Zamki Dmuchane
Dmuchana zjeżdżalnia to atrakcja dla dzieci w różnych stylistykach. Świetna atrakcja dla maluchów przed którymi stoi nie lada wyzwanie. Zanim "zjadą" na sam dół będą musieli się najpierw wspiąć na sam szczyt. Bajkowa kolorystyka przyciąga najmłodszych, którzy bardzo chcą pochwalić się swoją sprawnością fizyczną. Jest to znakomita rekreacja dla dzieci w atrakcyjnej formie.
Dzieciom zapewniamy nie tylko znakomitą zabawę ale również bezpieczeństwo. Doświadczona i wyszkolona obsługa dba o prawidłową eksploatację urządzenia jak i bezpieczną zabawę. Sama zjeżdżalnia jest dmuchanym urządzeniem, bez ostrych krawędzi. Zjazd odbywa się po gładkiej powierzchni, a dzieci lądują na miękkim podłożu.

Patrol Adventure_suche baseny

Suche BasenyPatrol Adventure_suche baseny
Basen wypełniony trzema tysiącami piłeczek to atrakcja skierowana do małych dzieci. Wielkość piłeczek jest na tyle duża, że ich połknięcie nie jest możliwe. Zabawa w kolorowym basenie dostarcza dzieciom dużo frajdy i jest znakomitą rekreacją. O prawidłowe korzystanie z urządzenia zadba nasz animator, gwarantując tym samym bezpieczeństwo bawiących się dzieci. Urządzenie jak i piłeczki są czyszczone przed eksploatacją. Suchy basen jest bardzo popularną atrakcją na imprezach plenerowych, cieszy się dużym powodzeniem wśród dzieci.

Patrol Adventure_mini quad Jazda Mini Quadem

Mini quady spalinowe to niesamowita atrakcja dla dzieci w wieku ok. 5-9 lat, które mogą samodzielnie prowadzić tego typu pojazd. Jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym do tego oznaczonym torze. Quady mają automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu są bardzo proste w obsłudze. Dzięki możliwości odcięcia zapłonu instruktor czuwający nad bezpieczeństwem atrakcji ma pełną kontrolę nad zabawą. Nowoczesny design quadów ucieszy oko każdego malucha. Bezpieczna, doskonała zabawa pełna niesamowitych emocji.

Patrol Adventure_autko terenowe

Jazda Autkiem Terenowym

Akumulatorowe Autka Terenowe przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 3-8 lat. To zabawa przebijająca swą konkurencyjnością wszelkie dmuchane zabawki dopasowane do tego przedziału wiekowego.
Auta zasilane są akumulatorem, wystarczy wcisnąć pedał gazu i dziecko jedzie po wyznaczonym torze. Pasy bezpieczeństwa od początku uczą dobrych nawyków podczas jazdy, skórzane obicia fotelików i muzyka lecąca z prawdziwego radia fm uprzyjemniają czas przejażdżki. Światełka w aucie palą się cały czas podczas, gdy autko jest uruchomione. Auta są 2-osobowe. Mają otwieraną maskę silnika i skrzynkę narzędziową, która jest umieszczona na niej. Autka terenowe to doskonała rozrywka dopasowana do potrzeb dzieci, które już od najmłodszych lat pragną się poczuć jak prawdziwi kierowcy bez względu na płeć. Patrol Adventure_trampolina

Batut /trampolina/ o średnicy 426 cm - jest urządzeniem doskonałym na festyny, piknik, dzień dziecka i inne imprezy z uczestnictwem dzieci i młodzieży. Z trampoliny mogą korzystać dzieci i starsi uczestnicy imprezy (max obciążenie 100 kg). Urządzenie osłonięte jest siatką ochronną która uniemożliwia wypadnięcie uczestnika zabawy podczas robienia fikołków bądź skoków w górę. Zewnętrzna drabinka doskonale pomaga w wejściu na urządzenie. Trampolina posiada atesty CE, TUV, GS.

malowanie twarzy dla dzieci

Malowanie twarzy

Malowanie Twarzy jest doskonałą formą zabawy dla dzieci oraz ciekawą propozycją umilenia czasu naszym pociechom podczas różnego rodzaju imprez na świeżym powietrzu. Proponowana przez nas zabawa jest wielką atrakcją dla najmłodszych. Jak wiemy każde dziecko uwielbia zabawy farbkami i z pewnością nie odmówi sobie pomalowania buzi na podobieństwo pieska, kotka lub innego ulubionego zwierzaczka.
Gwarantujemy Państwu, iż wrażenia z takiej zabawy będą niezapomniane i z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych pociech.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi atrakcjami Urządzenia Rekreacyjne , które również można wykorzystać jako atrakcje dla dzieci i młodzieży.

 

Impreza Choinkowa dla Dzieci

Patrol Adventure_mikolaj

Dzieci kochają Świętego Mikołaja, a my kochamy dzieci, dlatego lubimy im robić niespodzianki, a na Imprezie Choinkowej - na pewno ich nie zabraknie.

Kierownik całej Imprezy, czyli Święty Mikołaj ciepłym głosem przywita wszystkich Wyjątkowych Gości i będzie czuwał nad programem zabawy.

Najmłodsi uczestnicy będą - w kąciku zabawy - pod opieką sympatycznych Śnieżynek. Wszystkie dzieci będą miały szansę wygrać nagrodę - niespodziankę w konkursie plastycznym na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

Do obsługi Imprezy zapewnimy doświadczonych animatorów zabawy oraz osoby do obsługi stanowisk z grami i atrakcjami.

Na powitanie kilka integracyjnych gier dla nabrania odwagi i zbudowania nastroju wspólnej zabawy. A dalej - kiedy rozbrzmi już pierwszy świąteczny dźwięk zza konsolety mikołajowego Dj-a - rozpoczną się wesołe tańce i nie tylko...

 

Imprezy Urodzinowe

Patrol Adventure_Animatorzy

Każda  nasza pociecha czeka na ten jedyny dzień w roku, który jest dla niego wyjątkowy, pełen emocji i niespodzianek. Urodziny to najważniejsze wydarzenie w życiu dziecka. Ten szczególny dzień warto przygotować tak aby pozostał w pamięci na lata. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie na tę okoliczność przez  nasze animatorki zabaw oraz instruktorów. Organizujemy przyjęcia urodzinowe w pomieszczeniach zamkniętych jak i w plenerze z wykorzystaniem sprzętu i atrakcji dla dzieci. Każde zlecenie przygotowujemy indywidualnie w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Nasi animatorzy i instruktorzy zajmą się poprowadzeniem całej imprezy tak aby dzieci miło i wesoło spędziły czas.

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.