piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Profil Firmy

Kim jesteśmy
Siedziba firmy Patrol Adventure mieści się pod Białymstokiem. Od lat zajmujemy się organizacją imprez plenerowych i w pomieszczeniach zamkniętych na terenie Polski. Dojeżdżamy do każdego zakątka kraju, gdzie jesteśmy potrzebni. Pracujemy na własnym sprzęcie dzięki czemu wszystkie przygotowane atrakcje są przygotowane w najdrobniejszym szczególe oraz wiemy, że wykorzystywany sprzęt jest bezpieczny i wolny od wad.
Nasza grupa to ludzie aktywni, głównie pasjonaci sportów ekstremalnych: strzelectwa, wspinaczki, nurkowania...
Podczas imprez zajmujemy się tym, co lubimy i na czym doskonale się znamy.
Zapewniamy dobrą zabawę i mocne wrażenia na wodzie, na ziemi i w powietrzu.

Uwaga! Nie bierzemy udziału w imprezach jako bezimienni podwykonawcy. Jeśli firma z branży potrzebuje wsparcia przy organizacji imprezy, odpowiemy tak, lecz nasi instruktorzy ubrani bendą w nasze firmowe stroje.

Co nas wyróżnia
W pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm.
Do obsługi stanowisk sportowych zatrudniamy wyłącznie osoby z uprawnieniami instruktorskimi. Nasi instruktorzy nie tylko zapewniają opiekę na stanowiskach, ale także szkolą. To pozwala na połączenie rekreacji ze zdobywaniem wiedzy i nowych umiejętności.
Teoria zgrana z praktyką z połączeniem dobrej i bezpiecznej zabawy, szczególnie tej ekstremalnej, to cel, jaki mają do zrealizowania nasze imprezy o charakterze sportowym. Nie piszemy, że jesteśmy najlepsi, że jesteśmy liderem, że mamy najlepszy sprzęt, że... Bo po co? Wystarcza nam opinia naszych klientów i ich zadowolenie po imprezach. Cieszy nas szczególnie to, że klienci powracają w kolejnych sezonach.

Nasza oferta
W ofercie Patrol Adventure znajdują się:
- imprezy plenerowe: sportowe i artystyczne
- imprezy firmowe i spotkania prywatne
- imprezy rekreacyjne, motywacyjne, integracyjne (team-building), okazjonalne
- sporty ekstremalne: paintball, wspinaczka, konstrukcje linowe: mosty linowe, tyrolka, zjazdy pionowe; strzelectwo (wiatrówki długie i krótkie, ASG), łucznictwo, off-road: quady, samochody terenowe i militarne ...,
- rozrywka: kasyno, magicy, pokazy ognia, tańca, zespoły muzyczne i kabarety
- zabawy integracyjne, gry i wyprawy terenowe, gry fabularne
- gry zespołowe: darty, rzut podkową, bulle, piłkarzyki...
- atrakcje dla dzieci: zabawki dmuchane: zamki, baseny, zjeżdżalnie, mini quady spalinowe, luksusowe akumulatorowe autka terenowe
- nagłośnienie, oświetlenie i prowadzenie imprez
Organizujemy imprezy pod dachem i plenerowe, biesiady, pikniki, ogniska, kuligi. Oferta Patrol Adventure przeznaczona jest dla firm, szkół i pozostałych instytucji oraz osób prywatnych.

Nasz dorobek
W swoim dorobku mamy m.in. organizację imprez integracyjnych, rekreacyjnych, sportowych i artystycznych dla małych jak i dużych firm, instytucji, szkół, przedszkoli, spotkań dla osób prywatnych, współorganizację targów i imprez masowych (dni miast), imprezy z okazji różnych okoliczności ...

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.