piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Plener

Patrol Adventure_ognisko

Celem wszystkim spotkań organizowanych przez Patrol Adventure dla dzieci i młodzieży jest:

  • zapewnienie młodym ludziom dostępu do przygody i doświadczeń niedostępnych na co dzień
  • przekazanie wiedzy użytkowej w sposób niebanalny i zachęcający do jej przyswojenia
  • zmotywowanie do pokonywania słabości
  • stworzenie możliwości do zdobywania nowych umiejętności i uświadamiania, że każda się w życiu może przydać
  • stworzenie możliwości do odkrywania posiadanych lecz nieznanych zdolności i zdobywania kolejnych
  • motywowanie do osiągania lepszych wyników
  • integrowanie i wskazywanie na korzyści wynikające ze współpracy,

Zapewniamy
Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych wiemy, że najbardziej liczy się w nich profesjonalizm i bezpieczeństwo uczestników.
To ostatnie mamy szczególnie na uwadze, gdy chodzi o osoby niepełnoletnie.
Imprezy sportowo - rekreacyjne obsługują wykwalifikowani instruktorzy sportu oraz osoby z uprawnieniami do pracy z dziećmi. Patrol Adventure_luk ml

Łucznictwo

Stanowiska są odpowiednio przygotowane, oznaczone i zabezpieczone. Uczestnicy mają do dyspozycji łuki młodzieżowe i dziecięce o różnej sile naciągu, dostosowane do możliwości fizycznych młodych łuczników.Strzały oddawane są do słomianych tarcz pod opieką i wzsazówkami instruktora. Zabawa jest w pełni bezpieczna na której można przeprowadzić zawody.

Stanowisko dla wieku 6 - 17 lat

Konstrukcje Linowe

Patrol Adventure_tyrolka mlTyrolka

Zjazd po linie na wysokości najlepiej nad atrakcyjną powierzchnią, np. nad rzeką to zabawa z adrenaliną. Pomaga przełamać nawet lęk wysokości. Wystarczy się wspiąć po drabinie, by ujrzeć ziemię z lotu ptaka.Wszystko odbywa się pod kontrolą wykwalifikowanych instruktorów przy profesjonalnej asekuracji. Im zjazd dłuższy, tym lepsza zabawa. Atrakcja ciesząca się dużym zainteresowaniem. Patrol Adventure_liny skrzynki

Stanowisko dla wieku 6 - 17 lat

Skrzynki

Osoba zawieszona na linie buduje w powietrzu wieżę ze   skrzynek. Wszystko wydaje się proste do momentu, kiedy samemu nie zacznie się tworzyć konstrukcję. Grupa skrzynki podrzuca, wszystko jest fajnie, gdy bohater pnie się w górę. Należy pamiętać, że im wyżej się wejdzie, tym efektywniej się spada... Zabawa i integracja na wesoło.

Stanowisko dla wieku 10 - 17 lat

Patrol Adventure_liny most ml  

Mosty linowe


Jedno, dwu lub trzy linowe mosty to nie lada gratka dla lubiących wyzwanie. Sprawność fizyczna nie jest tu tak ważna, jak koncentracja. Trzeba przesuwać się wzdłuż liny, ale to nie takie proste, gdy ciało wygina się we wszystkie strony.Pełna asekuracja i instruktarz przez instruktorów.

Stanowisko dla wieku 10 - 17 lat

Na wszystkich stanowiskach konstrukcji linowych zapewniamy atestowany sprzęt wspinaczkowy najlepszego światowego producenta, dostosowany do wieku uczestników zabawy oraz profesjonalną obsługę (instruktorzy ratownictwa wysokościowego). To GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA, bez której Klient nie powinien decydować się w żadnym wypadku na takie przedsięwzięcie. Na życzenie zleceniodawcy instruktorzy przeprowadzą krótkie pokazowe szkolenie (wiązanie węzłów, zakładanie lin, omówienie  podstawowego sprzętu wspinaczkowego). Patrol Adventure_paintball strz

Strzelnica Paintballowa

Stanowiska są odpowiednio przygotowane, oznaczone i zabezpieczone. Uczestnicy zabawy otrzymują bardzo dobrej jakości markery paintballowe z kolorowymi kulkami oraz maski ochronne na twarz (dla chętnych również bluzy moro dla zwiększenia wrażeń). Cała zabawa odbywa się pod opieką instruktorów i jest w pełni bezpieczna. Młodzi strzelcy na poszczególnych stanowiskach oddają strzały do specjalnie przygotowanych tarcz, malując w ten sposób umieszczone na nich rysunki. Kolorowe kulki wypełnione są żelatyną spożywczą z barwnikiem łatwym do wytarcia. Kulki ulegają w pełni biodegradacji.

Stanowisko dla wieku 6 - 17 lat

Patrol Adventure_asg mlStrzelnica ASG

ASG czyli Air Soft Gun - to plastikowe lub metalowe pistolety imitujące klasyczną, najbardziej znaną na świecie broń. ASG strzela plastikowymi kulkami o średnicy 6 mm. Stanowiska są odpowiednio przygotowane, oznaczone i zabezpieczone. Uczestnicy zabawy przechodzą krótkie przeszkolenie, po czym oddają punktowane strzały do tarcz żelowych stałych i ruchomych. Gogle ochronne i instruktor zapewniają bezpieczeństwo konkurencji.

Stanowisko dla wieku 5 - 17 lat Patrol Adventure_strzelectwo ml


Strzelnica śrutowa

zajęcia prowadzi instruktor strzelectwa sportowego, który przeszkoli uczestników z zakresu technik strzeleckich. Do dyspozycji uczniów są wiatrówki krótkie i długie. Zapewniamy przygotowanie strzelnicy z odpowiednimi stanowiskami, oznakowanie i zabezpieczenie terytorium oraz amunicję. Używana broń ma energię poniżej 17J. Uczestnicy otrzymują okulary ochronne i oddają strzały do tarcz punktowych lub ruchomych. Zabawa jest całkowicie bezpieczne.

Stanowisko dla wieku 10 - 17 lat

Patrol Adventure_quad ml

Jazda Quadem

Czterokołowy motor nieograniczonych możliwościach w pokonywaniu trudnego terenu, to maszyna zwana quadem lub jak kto woli ATV. To niesamowita atrakcja, lecz nie do samodzielnych prób bez przekroczenia pewnych granic wiekowych. Jednak aby zapewnić dzieciom możliwość kontaktu z nowoczesną motoryzacją, proponujemy przejażdżki po wyznaczonym torze (np. po pętli) z dorosłym instruktorem  na motorze. W ten sposób zapewnimy wszystkim doskonałą zabawę, niesamowite przeżycia i pełne bezpieczeństwo.

Patrol Adventure_mini quad Stanowisko dla wieku 10 - 17 lat

Jazda Mini Quadem

Mini quady spalinowe to niesamowita atrakcja dla dzieci w wieku ok. 5-9 lat, które mogą samodzielnie prowadzić tego typu pojazd. Jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym do tego oznaczonym torze. Quady mają automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu są bardzo proste w obsłudze. Dzięki możliwości odcięcia zapłonu instruktor czuwający nad bezpieczeństwem atrakcji ma pełną kontrolę nad zabawą. Nowoczesny design quadów ucieszy oko każdego malucha. Bezpieczna, doskonała zabawa pełna niesamowitych emocji.

Stanowisko dla wieku 5 - 9 lat

Patrol Adventure_autko terenowe

Jazda Autkiem Terenowym

Akumulatorowe Autka Terenowe przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 3-8 lat. To zabawa przebijająca swą konkurencyjnością wszelkie dmuchane zabawki dopasowane do tego przedziału wiekowego.
Auta zasilane są akumulatorem, wystarczy wcisnąć pedał gazu i dziecko jedzie po wyznaczonym torze. Pasy bezpieczeństwa od początku uczą dobrych nawyków podczas jazdy, skórzane obicia fotelików i muzyka lecąca z prawdziwego radia fm uprzyjemniają czas przejażdżki. Światełka w aucie palą się cały czas podczas, gdy autko jest uruchomione. Auta są 2-osobowe. Mają otwieraną maskę silnika i skrzynkę narzędziową, która jest umieszczona na niej. Autka terenowe to doskonała rozrywka dopasowana do potrzeb dzieci, które już od najmłodszych lat pragną się poczuć jak prawdziwi kierowcy bez względu na płeć. Patrol Adventure_trampolina

Stanowisko dla wieku 3 - 8 lat

Batut /trampolina/ o średnicy 426 cm - jest urządzeniem doskonałym na festyny, piknik, dzień dziecka i inne imprezy z uczestnictwem dzieci i młodzieży. Z trampoliny mogą korzystać dzieci i starsi uczestnicy imprezy (max obciążenie 100 kg). Urządzenie osłonięte jest siatką ochronną która uniemożliwia wypadnięcie uczestnika zabawy podczas robienia fikołków bądź skoków w górę. Zewnętrzna drabinka doskonale pomaga w wejściu na urządzenie. Trampolina posiada atesty CE, TUV, GS.

Stanowisko dla wieku 2 - 17 lat

malowanie twarzy dla dzieci

Malowanie twarzy

Malowanie Twarzy jest doskonałą formą zabawy dla dzieci oraz ciekawą propozycją umilenia czasu naszym pociechom podczas różnego rodzaju imprez na świeżym powietrzu. Proponowana przez nas zabawa jest wielką atrakcją dla najmłodszych. Jak wiemy każde dziecko uwielbia zabawy farbkami i z pewnością nie odmówi sobie pomalowania buzi na podobieństwo pieska, kotka lub innego ulubionego zwierzaczka.
Gwarantujemy Państwu, iż wrażenia z takiej zabawy będą niezapomniane i z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych pociech. Patrol Adventure_paintball ml

Stanowisko dla wieku 2 - ... lat

Rozgrywki Paintballowe

Gra strategiczna na kolorowe kulki wypełnione żelatyną spożywczą, nieszkodliwe dla środowiska. Gracze otrzymują lekkie mundury U.S. w kamuflażu leśnym, niezaparowujące maski ochronne oraz markery paintballowy Sinister ACI. Teren rozgrywki zabezpieczane jest siatką ochronną na którym obecny jest sędzia. Atrakcja, która zawsze cieszy się dużym powodzeniem.

Stanowisko dla wieku 15 - ... lat

Extremalnie niesamowita i pełna wrażeń zabawa gwarantowana.

Patrol Adventure_przeciaganie liny dzieciImprezy rekreacyjno-sportowe - na tego typu spotkania organizowane przez szkołę dla uczniów polecamy organizację kilku stanowisk podczas jednej imprezy. Uczestnicy podzieleni na grupy przemieszczają się po kolei po wszystkich punktach. Według życzenia wychowawców konkurencje mogą mieć charakter grupowy lub indywidualny; mogą też stanowić zabawę rekreacyjną lub rywalizację o wygraną.

Do tworzenia imprez rekreacyjno-sportowych polecamy wyżej opisane stanowiska.

Gry tematyczne - biorąc pod uwagę, że część młodzieży wkrótce wejdzie w dorosłe życie, a inna grupa dopiero zaczyna swoją przygodę ze szkołą średnią, gry zostały tak opracowane, by pasowały do potrzeb tak jednych jak i drugich.
Patrol Adventure_kamuflarz ml Gry bawią i uczą, pomagają przełamać brak kontaktu w grupie i pokonać wiele słabości. Poza tym często stanowiąc lekcje survivalu pomagają zdobyć umiejętności mogące być wykorzystywane w codziennym życiu. Podział na grupy, przydzielanie zadań do wykonania i nagradzanie zwycięzców to nie tylko sportowe współzawodnictwo, integracja grupowa, ale też motywacja potrzebna wielu młodym ludziom do osiągania wyników.
Gry dostosowywane są indywidualnie do grup w zależności od wieku i płci uczestników, ich zainteresowań, sprawności fizycznej i wielkości grup.
Na życzenie wychowawców, gry mogą zawierać elementy zaczerpnięte z programu nauczania, podsumowujące zdobyte w szkole wiadomości.

Patrol Adventure_survival ml

"Z survivalem na ty"

W programie m.in.: posługiwanie się wykrywaczem metalu, rozpalanie ogniska krzemieniem, malowanie twarzy, wiązanie węzłów, rozpoznawanie kierunków świata, marsz na azymut, test z I pomocy, wspinaczka  na drzewo, omówienie przyrządów wykorzystywanych w survivalu, posługiwanie się kompasem, maskowanie w terenie, budowanie szałasu, pokonywanie zbiorników wodnych na pontonach...

Więcej propozycji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami.

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.