piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy masowe

Atrakcje na Festyny, Pikniki, Imprezy Plenerowe

mini quad

Mini quady spalinowe to niesamowita atrakcja dla dzieci w wieku ok. 5-9 lat, które mogą samodzielnie prowadzić tego typu pojazd. Jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym do tego oznaczonym torze. Quady mają automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu są bardzo proste w obsłudze. Dzięki możliwości odcięcia zapłonu instruktor czuwający nad bezpieczeństwem atrakcji ma pełną kontrolę nad zabawą. Nowoczesny design quadów ucieszy oko każdego malucha. Bezpieczna, doskonała zabawa pełna niesamowitych emocji.

Stanowisko dla wieku 5 - 9 lat

autko terenowe

Akumulatorowe Autka Terenowe przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 3-8 lat. To zabawa przebijająca swą konkurencyjnością wszelkie dmuchane zabawki dopasowane do tego przedziału wiekowego.
Auta zasilane są akumulatorem, wystarczy wcisnąć pedał gazu i dziecko jedzie po wyznaczonym torze. Pasy bezpieczeństwa od początku uczą dobrych nawyków podczas jazdy, skórzane obicia fotelików i muzyka lecąca z prawdziwego radia fm uprzyjemniają czas przejażdżki. Światełka w aucie palą się cały czas podczas, gdy autko jest uruchomione. Auta są 2-osobowe. Mają otwieraną maskę silnika i skrzynkę narzędziową, która jest umieszczona na niej. Autka terenowe to doskonała rozrywka dopasowana do potrzeb dzieci, które już od najmłodszych lat pragną się poczuć jak prawdziwi kierowcy bez względu na płeć. trampolina

Stanowisko dla wieku 3 - 8 lat

Batut /trampolina/ o średnicy 426 cm - jest urządzeniem doskonałym na festyny, piknik, dzień dziecka i inne imprezy z uczestnictwem dzieci i młodzieży. Z trampoliny mogą korzystać dzieci i starsi uczestnicy imprezy (max obciążenie 100 kg). Urządzenie osłonięte jest siatką ochronną która uniemożliwia wypadnięcie uczestnika zabawy podczas robienia fikołków bądź skoków w górę. Zewnętrzna drabinka doskonale pomaga w wejściu na urządzenie. Trampolina posiada atesty CE, TUV, GS.

Stanowisko dla wieku 2 - ... lat

paintball strz

Strzelnica Paintballowa

Stanowiska są odpowiednio przygotowane, oznaczone i zabezpieczone. Uczestnicy zabawy otrzymują bardzo dobrej jakości markery paintballowe z kolorowymi kulkami oraz maski ochronne na twarz (dla chętnych również bluzy moro dla zwiększenia wrażeń). Cała zabawa odbywa się pod opieką instruktorów i jest w pełni bezpieczna. Młodzi strzelcy na poszczególnych stanowiskach oddają strzały do specjalnie przygotowanych tarcz, malując w ten sposób umieszczone na nich rysunki. Kolorowe kulki wypełnione są żelatyną spożywczą z barwnikiem łatwym do wytarcia. Kulki ulegają w pełni biodegradacji.

Stanowisko dla wieku 6 - ... lat

asg mlStrzelnica ASG

ASG czyli Air Soft Gun - to plastikowe lub metalowe pistolety imitujące klasyczną, najbardziej znaną na świecie broń. ASG strzela plastikowymi kulkami o średnicy 6 mm. Stanowiska są odpowiednio przygotowane, oznaczone i zabezpieczone. Uczestnicy zabawy przechodzą krótkie przeszkolenie, po czym oddają punktowane strzały do tarcz żelowych stałych i ruchomych. Gogle ochronne i instruktor zapewniają bezpieczeństwo konkurencji.

Stanowisko dla wieku 5 - ... lat

strzelectwo ml

Strzelnica śrutowa

zajęcia prowadzi instruktor strzelectwa sportowego, który przeszkoli uczestników z zakresu technik strzeleckich. Do dyspozycji uczniów są wiatrówki krótkie i długie. Zapewniamy przygotowanie strzelnicy z odpowiednimi stanowiskami, oznakowanie i zabezpieczenie terytorium oraz amunicję. Używana broń ma energię poniżej 17J. Uczestnicy otrzymują okulary ochronne i oddają strzały do tarcz punktowych lub ruchomych. Zabawa jest całkowicie bezpieczne.

Stanowisko dla wieku 10 - ... latluk ml

Łucznictwo

Stanowiska są odpowiednio przygotowane, oznaczone i zabezpieczone. Uczestnicy mają do dyspozycji łuki młodzieżowe i dziecięce o różnej sile naciągu, dostosowane do możliwości fizycznych młodych łuczników.Strzały oddawane są do słomianych tarcz pod opieką i wzsazówkami instruktora. Zabawa jest w pełni bezpieczna na której można przeprowadzić zawody.

Stanowisko dla wieku 6 - 17 lat

malowanie twarzy

Malowanie Twarzy jest doskonałą formą zabawy dla dzieci oraz ciekawą propozycją umilenia czasu naszym pociechom podczas różnego rodzaju imprez na świeżym powietrzu. Proponowana przez nas zabawa jest wielką atrakcją dla najmłodszych. Jak wiemy każde dziecko uwielbia zabawy farbkami i z pewnością nie odmówi sobie pomalowania buzi na podobieństwo pieska, kotka lub innego ulubionego zwierzaczka.
Gwarantujemy Państwu, iż wrażenia z takiej zabawy będą niezapomniane i z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych pociech.

Stanowisko dla wieku 2 - ... latquad ml

Jazda Quadem

Czterokołowy motor nieograniczonych możliwościach w pokonywaniu trudnego terenu, to maszyna zwana quadem lub jak kto woli ATV. To niesamowita atrakcja, lecz nie do samodzielnych prób bez przekroczenia pewnych granic wiekowych. Jednak aby zapewnić dzieciom możliwość kontaktu z nowoczesną motoryzacją, proponujemy przejażdżki po wyznaczonym torze (np. po pętli) z dorosłym instruktorem  na motorze. W ten sposób zapewnimy wszystkim doskonałą zabawę, niesamowite przeżycia i pełne bezpieczeństwo.

 Stanowisko dla wieku 10 - ... lat

Konstrukcje Linowe

tyrolkaTyrolka

Zjazd po linie na wysokości najlepiej nad atrakcyjną powierzchnią, np. nad rzeką to zabawa z adrenaliną. Pomaga przełamać nawet lęk wysokości. Wystarczy się wspiąć po drabinie, by ujrzeć ziemię z lotu ptaka.Wszystko odbywa się pod kontrolą wykwalifikowanych instruktorów przy profesjonalnej asekuracji. Im zjazd dłuższy, tym lepsza zabawa. Atrakcja ciesząca się dużym zainteresowaniem. liny skrzynki

Stanowisko dla wieku 6 - ... lat

Skrzynki

Osoba zawieszona na linie buduje w powietrzu wieżę ze   skrzynek. Wszystko wydaje się proste do momentu, kiedy samemu nie zacznie się tworzyć konstrukcję. Grupa skrzynki podrzuca, wszystko jest fajnie, gdy bohater pnie się w górę. Należy pamiętać, że im wyżej się wejdzie, tym efektywniej się spada... Zabawa i integracja na wesoło.

Stanowisko dla wieku 10 - ... lat

liny most ml  Mosty linowe

Jedno, dwu lub trzy linowe mosty to nie lada gratka dla lubiących wyzwanie. Sprawność fizyczna nie jest tu tak ważna, jak koncentracja. Trzeba przesuwać się wzdłuż liny, ale to nie takie proste, gdy ciało wygina się we wszystkie strony.Pełna asekuracja i instruktarz przez instruktorów.

Stanowisko dla wieku 10 - ...lat

Na wszystkich stanowiskach konstrukcji linowych zapewniamy atestowany sprzęt wspinaczkowy najlepszego światowego producenta, dostosowany do wieku uczestników zabawy oraz profesjonalną obsługę (instruktorzy ratownictwa wysokościowego).

zjeżdżalnia To GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA, bez której Klient nie powinien decydować się w żadnym wypadku na takie przedsięwzięcie. Na życzenie zleceniodawcy instruktorzy przeprowadzą krótkie pokazowe szkolenie (wiązanie węzłów, zakładanie lin, omówienie  podstawowego sprzętu wspinaczkowego).

Zjeżdżalnie i Zamki Dmuchane
Dmuchana zjeżdżalnia to atrakcja dla dzieci w różnych stylistykach. Świetna atrakcja dla maluchów przed którymi stoi nie lada wyzwanie. Zanim "zjadą" na sam dół będą musieli się najpierw wspiąć na sam szczyt. Bajkowa kolorystyka przyciąga najmłodszych, którzy bardzo chcą pochwalić się swoją sprawnością fizyczną. Jest to znakomita rekreacja dla dzieci w atrakcyjnej formie.
Dzieciom zapewniamy nie tylko znakomitą zabawę ale również bezpieczeństwo. Doświadczona i wyszkolona obsługa dba o prawidłową eksploatację urządzenia jak i bezpieczną zabawę. Sama zjeżdżalnia jest dmuchanym urządzeniem, bez ostrych krawędzi. Zjazd odbywa się po gładkiej powierzchni, a dzieci lądują na miękkim podłożu.

Stanowisko dla wieku 2 - ...lat

suche baseny

Suche Baseny
suche baseny Basen wypełniony trzema tysiącami piłeczek to atrakcja skierowana do małych dzieci. Wielkość piłeczek jest na tyle duża, że ich połknięcie nie jest możliwe. Zabawa w kolorowym basenie dostarcza dzieciom dużo frajdy i jest znakomitą rekreacją. O prawidłowe korzystanie z urządzenia zadba nasz animator, gwarantując tym samym
bezpieczeństwo bawiących się dzieci. Urządzenie jak i piłeczki są czyszczone przed eksploatacją. Suchy basen jest bardzo popularną atrakcją na imprezach plenerowych, cieszy się dużym powodzeniem wśród dzieci.

Stanowisko dla wieku 1 - 10 lat

Zapraszamy do zapoznania się z innymi atrakcjami Urządzenia Rekreacyjne , które również można wykorzystać jako atrakcje dla dzieci i młodzieży.

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.