piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy masowe

Oprawa Muzyczna

NAGŁOŚNIENIEnaglosnienie

Oferuje Państwu profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprez firmowych, okolicznościowych, artystycznych,  sportowych, pokazów mody czy tańca towarzyskiego, dyskotek , studniówek, oraz wiele innych imprez gdzie potrzebne jest nagłośnienie i oświetlenie.
Dzięki wykorzystywanemu przez nas nowoczesnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości nagłośnienie, czysty, głęboki dźwięk oraz doskonałą zabawę.
-  Dla imprez plenerowych oraz dużych obiektów zamkniętych oferujemy zestawy dużej mocy spełniające najbardziej wygórowane wymagania wykonawców tak krajowych, jak i zagranicznych.
-  Dla wydarzeń kameralnych, promocyjnych, konferencji, eventów, bankietów proponujemy małe i dyskretne zestawy nagłośnieniowe o niezwykle wysokiej skuteczności

OŚWIETLENIEoswietlenie

Wrażenia dla słuchu to jedno. Czymże byłby jednak koncert, festyn czy bal bez odpowiedniego oświetlenia?
Oświetlenie sceniczne imprez, które podobnie jak to ma miejsce w przypadku nagłośnienia realizowane jest za pomocą wysokiej klasy sprzętu. Bogactwo i różnorodność posiadanych zestawów pozwala na zapewnienie idealnego oświetlenia zarówno podczas imprez na świeżym powietrzu, jak i obiektach zamkniętych.
Wszystkie podjęte przez nas zadania traktujemy bardzo poważnie. Do każdego realizowanego projekty podchodzimy indywidualnie i nie szablonowo. Dokładamy wszelkich starań aby efektem naszej pracy były najlepiej i najwierniej oddawane brzmienie instrumentów oraz głosy wokalistów. scena

SCENY

Scena to nieodzowny element każdej imprezy plenerowej, na której występują zespoły, kabarety, przeprowadzane są konkursy, pokazy, to tu konferansjer zapowiada atrakcje lub prowadzi całą imprezę. Oferujemy Państwu wynajem sceny wraz z obsługą techniczną. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednią scenę tak aby spełniała założone oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy.

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.