piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy Plenerowe

Gry Zespołowe

Gry Zespołowe - to element spotkań stanowiący dobrą zabawę w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji pomiędzy grupami.

Niektóre z gier proponowanych przez nas mogą mieć również charakter gier indywidualnych. Wszystko jest uzależnione od potrzeb i chęci klienta.

piłkarzyki stołowe

Piłkarzyki Stołowe to powszechnie znana atrakcja przeznaczona dla szerokiej grupy wiekowej, którą zorganizować można w plenerze podczas różnego rodzaju imprez jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Bardzo proste zasady gry czynią tą atrakcje zawsze cieszącą się dużym zainteresowaniem. Zabawę można przeprowadzić czysto rekreacyjnie jak i również można przeprowadzić turniej z wyłonieniem trzech najlepszych dróżyn.


Bulle - porywająca i wciągająca, jak mało która gra. Świetnie relaksuje, nie szarga nerwów, choć wymaga trochę zręczności.
Gra doskonała na każdą pogodę, wymaga niezatrawionego skrawka ziemi i 2 drużyn po 2 lub 3 graczy.
Bullami (stalowe kule) rzuca się w stronę drewnianej kulki lub eliminuje bule przeciwnej drużyny leżące blisko niej. Za kolejne partie gry drużyna zwycięska otrzymuje punkty.
W naszej konkurencji, żeby było jeszcze ciekawiej i weselej, na początku gry drużyny pójdą ze sobą w zakład. O co?
To właśnie ich pomysłowość podniesie atrakcyjność gry...

rzut podkowąRzut podkową - ta gra wymaga precyzji i nie ma co kryć, łatwa nie jest. Jak każda rządzi się swoimi regułami i zasadami. Zawodnicy stają na odpowiednich odległościach, sędzia skrupulatnie nalicza punkty za każdy rzut. Gra toczy się nie o byle jaką stawkę. Podkowa na szczęście czeka na zwycięską drużynę.dart elektroniczny

Piłka nożna - piłka jest jedna a bramki dwie. Zawodnicy w parach są związani nogami i... gra się toczy. Będzie wesoło jak nigdy podczas rozgrywek, choć bramki będą leciały tak dla jednej, jak i dla drugiej drużyny.


Dart elektroniczny - gra, która wciąga starszych i młodszych. Jedna plansza, rzutek kilka, gier całe mnóstwo i duch rywalizacji w zawodnikach. To wszystko, co potrzebne jest do dobrej zabawy. Wystarczy rzucać celnie, tarcza sama wskaże zwycięzcę.

 

... oraz wiele innych atrakcji.

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.