piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy Plenerowe

Impreza Piłkarska

Euro 1012 - to był czas wielkich emocji które przeżyliśmy jakiś czas temu, ale i również jest to dobry czas, aby zorganizować imprezę w tym klimacie dla Państwa Firmie. Proponowane przez nas różne atrakcje przysporzą również wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą częściową ofertą.


Gigantyczne piłkarzyki
Gigantyczne piłkarzyki to znakomity pomysł na świetną integrującą zabawę! Każdy z zawodników ma włożone ręce w specjalne kieszenie na drążkach, które ograniczają ruch zawodnika tylko na prawo i lewo. W tej pozycji muszą współpracować z zawodnikami ze swojej drużyny i strzelić gola do bramki przeciwnika.

Typowa rozrywka przygotowująca do kolejnego Euro ... nie tylko dla mężczyzn!

piłkarzyki stołowe

 

Piłkarzyki Stołowe to znana atrakcja przeznaczona dla szerokiej grupy wiekowej. Zorganizować ją można w plenerze podczas różnego rodzaju imprez jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Proste zasady gry czynią tą atrakcje zawsze cieszącą się dużym zainteresowaniem. Zabawę można przeprowadzić czysto rekreacyjnie jak i również można przeprowadzić turniej z wyłonieniem najlepszych drużyn. bramka radarowa

Bramka radarowo - celnościowa      

Wiesz, z jaką prędkością leci kopnięta przez Ciebie piłka? Dzięki Bramce radarowej możesz to sprawdzić. Z tyłu bramki ustawiane jest urządzenie radarowe mierzące prędkość lecącej piłki w dwóch opcjach (km/h lub m/sek). Celność kopnięcia również jest ważna. Urządzenie zawodów między uczestnikami imprezy jest już bardzo proste.

Piłka nożna - piłka jest jedna a bramki dwie. Zawodnicy drużyn są w parach a dla utrudnienia są związani nogami.
W takiej sytuacji na pewno będzie wesoło jak nigdy podczas takich rozgrywek, choć bramki będą strzelane tak dla jednej, jak i dla drugiej drużyny. Twarz Kibica

Malowanie Twarzy

Malowanie Twarzy jest doskonałą zabawą dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Proponowana przez nas atrakcja jest atrakcją dla wszystkich. Jak wiemy każde dziecko uwielbia zabawy farbkami i z pewnością nie odmówi sobie pomalowania buzi w barwy wybranego państwa lub podobieństwo ulubionego zwierzaczka czy bohatera. Gwarantujemy, iż wrażenia z takiej zabawy będą niezapomniane i z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych pociech oraz ich rodziców.

powrót
 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.