piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy Plenerowe

Samochody Terenowe i Quady

Samochody Terenowe

Samochody Terenowe - to dla większości młodych ludzi wyzwanie ponad możliwości.
Ci, którzy nieraz marzyli o tym by zasiąść za kółkiem auta z napędem 4x4,mają teraz taką możliwość. I tę z kolei polecamy wykorzystać na wiele sposobów.

Polecamy
Kurs jazdy off-road - wykwalifikowany instruktor z doświadczeniem usiądzie po prawej stronie kursanta każąc mu wykonywać najdziwniejsze manewry. Może cofanie, parkowanie i inne proste czynności nie stwarzałyby takiego problemu gdyby nie specyficzne podłoże, na którym odbywa się jazda.
Złe warunki drogowe i dodatkowe utrudnienia w postaci przeszkód mogą stanowić wyzwanie nawet dla kierowcy z praktyką.

Wyprawy off-road - uczestnicy wypraw pakują się do samochodów terenowych, w których czeka już kierowca z praktyką i ruszają w drogę by przeżyć przygodę na szlaku. Dla jasności: auto nie pojedzie miejskimi zaułkami. Tym lepiej i ciekawiej. Podczas wyprawy pasażerowie muszą zdobywać kolejne mapy, które doprowadzą zespół do celu. Z pewnością nieraz trzeba będzie wysiąść z auta by się wspiąć po linie, zanurkować po wskazówkę czy oddać jakiś fant.
Po drodze nastąpi też pewnie kilka nieprzewidzianych zdarzeń, w wyniku których trzeba będzie np. wymienić koło. Wygra ta drużyna, której auto dojedzie pierwsze do mety.
Atrakcyjność wyprawy uzależniona jest od atrakcyjności terenu wskazanego pod jej realizację.

samochody terenoweGry terenowe - w tych grach samochody terenowe stanowią tylko element scenariusza.
Służą głównie do przetransportowania uczestników i sprzętu lub jako środek, przy pomocy którego uczestnicy sami muszą pokonać trudny odcinek trasy pod nadzorem instruktora.


Proponujemy samochody marki:
Nissan Patrol - Nissan Terrano - UAZ - Toyota Hi-Lux - Toyota Land Cruiser - Mitsubishi Pajero - Mercedes G. i inne

Quady

Czterokołowe motory, quady, zwane też ATV, to przygoda będąca szczególnym wyzwaniem dla fanów ekstremalnej motoryzacji.

Ze względu na dużą moc, pokonają niemalże każdą przeszkodę drogową. Niestraszne im strome, piaszczyste podjazdy, zaśnieżone drogi czy błota po kolana na trasie. Może dlatego przez fanów zwane są wszędołazami. Quady kuszą swoimi możliwościami, które można wypróbować podczas ekstremalnych zadań terenowych.Quady

Automatyczne i półautomatyczne skrzynie biegów zapewniają prostą obsługę. Uczestnicy zabawy przechodzą krótki instruktaż oraz każdy otrzymuje kask ochronny dla bezpieczeństwa jazdy.

Polecamy

Ślepy tor -kierujący quadem ma do pokonania pętlę z zawiązanymi oczami. Zadanie wymaga precyzji i niekoniecznie praktyki w kierowaniu pojazdami. Zawodnik może liczyć na słowne kierowanie nim przez kolegów ze swego team'u. Dobra zabawa gwarantowana już od przysłonięcia oczu.

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.