piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Pokazy

Pokazy Magii

Iluzja jest znakomitą rozrywką dla twojego wydarzenia. Niezależnie od tego ile masz gości, gdzie czy kiedy odbywa się impreza....
... przygotuj się na niesamowite przedstawienie...
Zadziwiające sztuki i inteligentne poczucie humoru sprawią ,że twoi goście nie zapomną tego przez długi czas. Będziesz nie tylko publicznością. Iluzjonista wykonuje swoje sztuki również z udziałem widzów. To pomaga dotrzeć do każdego i stworzyć bardzo żywiołowe przedstawienie.

Iluzja stolikowa to rodzaj sztuki, gdzie magia ma miejsce w twoich rękach i w zasięgu wzroku!
Repertuar "Magika" to niekończąca się kombinacja przeróżnych efektów ze znikaniem przedmiotów (również tych pożyczonych od widza), które odnajdują się w najmniej oczekiwanych miejscach.Zobaczysz jak 10 złotowy banknot zamienia się w 100 złotowy a wybrane karty znikają z talii, jak sam unosi się stolik i dużo dużo więcej... Iluzjonista może prezentować swoje sztuki przy oświetlonym stole, bądź przechadzając się wśród gości. Z pewnością, kiedy spyta cię o godzinę, twój zegarek będzie miał już w kieszeni.

Spektakle iluzjonistyczne są idealne dla tych wydarzeń, które chcą dodać "coś specjalnego", magicznego i tworzącego niezapomnianą atmosferę całej imprezy. W razie potrzeby możemy dostarczyć wyposażenie techniczne, takie jak oświetlenie, nagłośnienie i efekty specjalne (wyrzutnie ognia, iskier, confetti, wytwornice dymu).

Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki. Na cuda trzeba trochę poczekać.

 
Copyright© Patrol Adventure
 
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.