piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Pokazy

Pokazy Taneczne

Pokaz Tańca Brzucha
Jest najbardziej kobiecym, zmysłowym, tajemniczym tańcem na świecie. Uczy miękkości ruchów, kokieterii jak również samoakceptacji i pewności siebie. Uważa się, iż ten taniec potrafi wydobyć z kobiet to, co w nich najpiękniejsze - tajemniczość i umiejętność uwodzenia, przede wszystkim wyzwala radość i energię. Taniec brzucha to zmysłowe połączenie smaku orientalnej przygody, tchnienia odległej historii i piękna wschodniej muzyki. Jest to taniec, który od stuleci fascynuje świat arabski, a od niedawna zatacza coraz szersze kręgi. Tradycyjnie taniec orientalny jest tańcem solowym, wykonywanym głownie przez kobiety. Ruchy składające się na taniec ten  przekazywane były od wieków, z pokolenia na pokolenie, niosąc w sobie głębokie duchowe znaczenie oraz właściwości uzdrawiające. Prezentacja tańca w stylu Syryjskim, klasycznym, drum solo, wraz z rekwizytami: chusta oraz  skrzydła Bogini Izis.

Pokaz Pole Dance

1. Pokaz pole dance z udziałem jednej tancerki trwający około 6 minut, podzielony na dwie części z przerwą pomiędzy nimi minimum 15 minut. Po pokazie krótkie warsztaty z udziałem publiczności.

2. Pokaz pole dance z udziałem dwóch tancerek trwający łącznie około 12 minut. Po pokazie krótkie warsztaty z udziałem publiczności.

3. Pokaz pole dance z udziałem trzech tancerek trwający łącznie około 18 minut. Po pokazie krótkie warsztaty z udziałem publiczności.

 

 
Copyright© Patrol Adventure
 
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.