piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy Stylizowane

Imprezy Stylizowane

Proponujemy Państwu organizację imprezy w któryś  z poniżej proponowanych klimatach. Dobrze dobrane wybrane składniki i dopięcie szczegółów gwarantuje udany wieczór. Podczas organizacji imprezy stylizowanej zajmiemy się wystrojem pomieszczenia w wybranym klimacie, zapewnieniem nagłośnienia i oświetlenia oraz muzyki tematycznej z pod ręki DJ-a, poprowadzeniem całej imprezy przez konferansjera i hostessy. Nie zabraknie konkursów nawiązujących do charakteru imprezy a w międzyczasie  różnych pokazów w zależności od Państwa zapotrzebowania.
Proponujemy Państwu imprezy w następujących klimatach:

  • Wieczór Francuzki "Moulin Rouge"Opis
  • Wieczór "Gorączka Sobotniej Nocy"Opis
  • Wieczór "Hawajski"Opis
  • Wieczór "Bollywood"Opis
  • Wieczór "Ze Szlachtą"Opis
  • Wieczór "Czasy PRL"Opis
  • Wieczór " Noc w Las Vegas"Opis

Poniżej kilka propozycji.

Wieczór Francuzki

MOULIN ROUGE

Czerwony dywan, odpowiedni alkohol, zmysłowe plakaty, zapach dymu cygar i jedyna w swoim rodzaju nuta francuskiej piosenki, to przepis na niezapomniany wieczór w klimacie francuskim. Oczywiście elementem obowiązkowym będzie dynamiczny i pełny erotyki francuski kankan. A gdy piękne tancerki w barwnych kostiumach znikną za kurtyną nadejdzie czas i szansa dla widowni.

 

Z szarej codzienności dnia porywamy Was w klimat disco lat 70-tych i 80-tych ! Modne wówczas spodnie-dzwony, błyszczące łańcuchy, wielkie okulary, pulsujące kolorofony i znajomy beat.
Dyskotekowe szaleństwo rozpocznie Dj puszczając hity stylu disco i funk . Bawić się będą przy utworach Bee Gees, Abby, oraz wielu innych przebojach z tamtych lat.
Tej nocy nie zabraknie niczego, co do wspaniałej zabawy jest potrzebne. Odpowiedni wystrój sali, lekki kicz, kolorofony i plakaty przypominające te lata uzupełni nastrój wieczoru.

Wieczór Hawajski

Chcesz, aby Twoja impreza zapadła gościom na długo w pamięć? Zrobimy, że impreza zamieni się w kolorową z odpowiednią muzyką, kolorowymi drinkami i wesołymi śpiewami.
Hawaje to wyspy niezwykłych kwiatów, egzotycznych owoców i roztańczonych ludzi. Tak więc ten wieczór powinien być bardzo kolorowy, mocno owocowy i przede wszystkim kompletnie roztańczony.

 

 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.