piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Wieczór Hawajski

Wieczory Stylizowane

Wieczór Hawajski

Chcesz aby Twoja impreza zapadła gościom na długo w pamięć? Zrobimy, że impreza zamieni się w kolorową zabawę z odpowiednią muzyką ,kolorowymi drinkami i wesołymi śpiewami.
Hawaje to wyspy niezwykłych kwiatów, egzotycznych owoców i roztańczonych ludzi. Tak więc ten wieczór powinien być bardzo kolorowy, mocno owocowy i przede wszystkim roztańczony. Wszystkich przychodzących gości powitają piękne hostessy w strojach hawajskich oraz nałożą dla każdego girlandy na szyję.
Kolorowe i pachnące kwiaty, kokosy, ananasy to podstawa Hawajskiej imprezy.

Specjalne menu, opierające się na słodkim smaku potraw i kolorowe drinki ozdobione parasolką uczynią imprezę niezapomnianą.
Proponujemy naukę tradycyjnego hawajskiego tańca hula hula. Cheorograf pokaże podstawowe kroki i nauczy krótkiego układu .Będzie to miła odmiana i ciekawa przygoda dla wszystkich uczestników zabawy.

Podczas gorącej hawajskiej zabawy ochłody dodadzą pyszne owocowe koktajle serwowane przez barmanów, którzy za lady udekorowanego baru zaprezentują techniki barmańskiej sztuki flair.

 W czasie imprezy uczestnicy wezmą udział w licznych konkursach i zabawach z nagrodami. Będzie można wykazać się różnymi zdolnościami, sprytem i umiejętnościami. Na pewno nie zabraknie dobrej zabawy oraz dużo śmiechu.

 

 

 

 

 

 


 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.