piknik podlaski

Strona Główna / Kontakt

 

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Dla Szkół

ognisko

Ostatni etap szkoły przed rozpoczęciem dorosłego życia to z pewnością najważniejszy moment w życiu wielu nastolatków.
Szkoła średnia to nowi przyjaciele, choć czasem zupełnie nowe środowisko; nowe poglądy na życie ale też poważniejsze decyzje, świadome wybory, ukierunkowania. Ze względu na powyższe, dla młodzieży szkół średnich przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Celem wszystkim spotkań organizowanych przez Patrol Adventure dla młodzieży jest:

  • zapewnienie młodym ludziom dostępu do przygody i doświadczeń niedostępnych na co dzień
  • przekazanie wiedzy użytkowej w sposób niebanalny i zachęcający do jej przyswojenia
  • zmotywowanie do pokonywania słabości
  • stworzenie możliwości do zdobywania nowych umiejętności i uświadamiania, że każda się w życiu może przydać
  • stworzenie możliwości do odkrywania posiadanych lecz nieznanych zdolności i zdobywania kolejnych
  • motywowanie do osiągania lepszych wyników
  • integrowanie i wskazywanie na korzyści wynikające ze współpracy,

Osoby powyżej 15 roku życia mogą korzystać prawie ze wszystkich atrakcji sportowych organizowanych przez Patrol Adventure.

Patrol Adventure_luk ml

Zapewniamy
Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych wiemy, że najbardziej liczy się w nich profesjonalizm i bezpieczeństwo uczestników.
To ostatnie mamy szczególnie na uwadze, gdy chodzi o osoby niepełnoletnie.
Imprezy sportowe obsługują wykwalifikowani instruktorzy sportu oraz osoby z uprawnieniami do pracy z dziećmi. Na spotkaniach, w których biorą udział dzieci czy młodzież, zawsze obecny jest ratownik medyczny z wieloletnim doświadczeniem.

Uczniowie podczas spotkania dzieleni są na grupy. Do każdej powinien być przydzielony przynajmniej jeden opiekun ze strony Zleceniodawcy.
Pozwala to Organizatorowi jak i Zleceniodawcy na kontrolowanie przebiegu spotkania, a instruktorom zapewnia możliwość skupienia się nad obsługą stanowisk.


Patrol Adventure_tyrolka2 ml Szczególnie polecamy
Lekcje sportów ekstremalnych - dla młodych ludzi sport bywa sposobem na życie. Nie wszystkim jednak wystarcza 45 minut siatkówki czy koszykówki podczas zajęć. Poza szkołą nie zawsze istnieje możliwość sprawdzenia się w innych dyscyplinach sportu. Powodem tego bywa czas lub też możliwości finansowe uczniów czy też brak zachęty do spróbowania czegoś nowego. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę.

Patrol Adventure_strzelectwo ml

Proponujemy:
Zajęcia ze strzelectwa - zajęcia prowadzi instruktor strzelectwa sportowego, który przeszkoli uczestników z zakresu technik strzeleckich.
Do dyspozycji uczniów są wiatrówki krótkie i długie, markery paintballowe i broń ASG. Zapewniamy przygotowanie strzelnicy z odpowiednimi stanowiskami, oznakowanie i zabezpieczenie terytorium oraz amunicję bez ograniczeń. Używana broń ma energię poniżej 17J. Uczniowie otrzymują okulary ochronne. Szkolenie jest całkowicie bezpieczne.

Patrol Adventure_tyrolka ml

Zajęcia z technik linowych - zajęcia prowadzi instruktor po kursie wspinaczki, który przeszkoli uczniów ze sposobu zakładania stanowisk linowych, wiązania węzłów i wspinaczki. Uczestnicy poznają również rodzaje konstrukcji linowych i zjadą po linie.

Na życzenie organizujemy również inne szkolenia sportowe (np. jazda konna) z profesjonalną kadrą szkoleniową.

 

Patrol Adventure_mecz Imprezy rekreacyjno-sportowe - na tego typu spotkania organizowane przez szkołę dla uczniów polecamy organizację kilku stanowisk podczas jednej imprezy. Uczestnicy podzieleni na grupy przemieszczają się po kolei po wszystkich punktach. Według życzenia wychowawców konkurencje mogą mieć charakter grupowy lub indywidualny; mogą też stanowić zabawę rekreacyjną lub rywalizację o wygraną.

Polecamy

Patrol Adventure_paintball ml

Spotkanie może być zorganizowane w formie rywalizacji między grupami o Puchar drużynowy na kolejnych stanowiskach. Część konkursowa kończy się wówczas uroczystym przyznaniem pamiątkowych nagród i dyplomów. Po niej uczestnicy mogą przejść już do części bardziej rekreacyjnej, np. wspólnego grillowania.

Gry tematyczne - biorąc pod uwagę, że część młodzieży wkrótce wejdzie w dorosłe życie, a inna grupa dopiero zaczyna swoją przygodę ze szkołą średnią, gry zostały tak opracowane, by pasowały do potrzeb tak jednych jak i drugich.

Patrol Adventure_kamuflarz ml Gry bawią i uczą, pomagają przełamać brak kontaktu w grupie i pokonać wiele słabości. Poza tym często stanowiąc lekcje survivalu pomagają zdobyć umiejętności mogące być wykorzystywane w codziennym życiu. Podział na grupy, przydzielanie zadań do wykonania i nagradzanie zwycięzców to nie tylko sportowe współzawodnictwo, integracja grupowa, ale też motywacja potrzebna wielu młodym ludziom do osiągania wyników.
Gry dostosowywane są indywidualnie do grup w zależności od wieku i płci uczestników, ich zainteresowań, sprawności fizycznej i wielkości grup.
Na życzenie wychowawców, gry mogą zawierać elementy zaczerpnięte z programu nauczania, podsumowujące zdobyte w szkole wiadomości.

Więcej propozycji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami.

Zapraszamy.

powrót
 
Copyright© Patrol Adventure
 
Treść i inna zawartość strony należy do Patrol Adventure. Kopiowanie bez zgody jest zabronione.